Zaujímavosti

4 tipy na skvelý darček pre muža

darček

Výber správneho darčeka niekedy dokáže potrápiť a to hlavne vtedy, keď chceme niekoho naozaj potešiť. Mužov môžu potešiť rôzne veci, tričko s potlačou obľúbeného superhrdinu, vtipné spodné prádlo, ale tiež adrenalínový alebo príjemný zážitok.

Niečo na oblečenie

A nemyslíme tým čierne ponožky a prúžkované trenírky. Keď už tak radšej vyberte vtipné spodné prádlo, ktoré vyčarí úsmev na tvári skôr, ako nudná klasika. Dizajnéri majú fantázie na rozdávanie a tak si môžeš vybrať z takmer nekonečnej ponuky vtipných a trefných motívov.

Častejšie ako bielizeň sa ako darček vyskytuje tričko s potlačou, pričom si môžete vybrať zo stoviek potlačí. Nakupovať odporúčame v overených obchodoch, ktoré používajú kvalitné tričká aj kvalitnú potlač, ktorá bude vyzerať rovnako aj po niekoľkých praniach.

Adrenalínový zážitok

Väčšina mužov miluje adrenalín, alebo ním aspoň nepohrdne. Nuž a niekedy je tým najlepším darčekom zážitok, na ktorý nezabudne aj keby chcel. Dnes nie je problém vyskúšať si pilotovanie lietadla, šoférovanie športového alebo pretekárskeho auta. Ďalšou možnosťou je kyvadlový zoskok, zoskok s padákom či paragliding.

Niečo pre fajnšmekrov

Ak oslávenec nie je na adrenalínové zážitky môže ho potešiť gurmánsky zážitok. Niekoľko chodové menu v kvalitnej reštaurácií, ochutnávka rumov, whiskey či vín môže byť tiež tým pravým nezabudnuteľným zážitkom. Okrem ochutnávok sa dá prihlásiť aj na rôzne kurzy ako je príprava sushi, varenie piva, alebo kurz prípravy kávy.

Pre hravých mužov

V každom dospelom mužovi je kúsok dieťaťa a dôkazom je ich náklonnosť k hrám. Herná konzola na doma alebo na cesty či nová hra mu tak môžu urobiť obrovskú radosť. Treba len vedieť, aké hry preferuje. Krokom vedľa nemusí byť ani stolný futbal, samozrejme ak ho má kam umiestniť.

Komentáre