Nezaradené

Chcete si vybieliť zuby v pohodlí domova?

Žiaľ, mnohé stimulanty, ako je káva, čaj a konzumácia cigariet, bez ktorých sa viacerí z nás nezaobídu, majú nežiaduci vedľajší účinok, ktorý časom vytvára na zuboch nevzhľadné tiene. V dôsledku toho je pre mnohých ľudí čoraz nepríjemnejšie ukázať srdečný úsmev, pretože biele zuby znamenajú mladistvosť a príťažlivosť.

Ak to chcete raz a navždy zmeniť a neoberať svoje okolie o príjemný a prirodzený úsmev pre zažltnuté zuby, máme pre vás riešenie.

Využite hlavné výhody bieliacich pásikov

Nie preto, že máme strach zo zubára, ale aj pre stratu času a veľkých peňazí, sa snažíme nájsť iné a dostupnejšie spôsoby bielenia zubov. Ak si preto chcete jednoducho a rýchlo vybieliť zuby doma, skúste tieto bieliace pásiky.

Pri každodennom používaní zaisťujú, že zuby sú až o 2 odtiene svetlejšie behom 30 minút, pričom vám tento efekt bielenia vydrží dlho!

Ako fungujú bieliace pásiky?

Základom úspechu tohto jednoduchého a rýchleho bielenia je bieliaci gél obsiahnutý v bieliacich pásikoch, ktorý rozjasňuje povrch zubov a minimalizuje ich zafarbenie. Týmto spôsobom môžete dosiahnuť bielenie zubov až o dva odtiene. Silnejšie vybielenie zubov bieliacimi pásikmi je možné v kombinácii s kvalitnou a pravidelnou ústnou hygienou.

Ide o tenké pásiky, ktoré sa prilepia na prednú časť zubov, čím sa proces bielenia začína a trvá len 30 minút.

Samozrejme, aby bol efekt čo najlepší, pred bielením si zuby vyčistite kvalitnou kefkou a dobrou zubnou pastou. Pomôže aj to, ak sa budete po bielení niekoľko dní vyhýbať káve, čaju alebo kolovým nápojom, ktoré zubnú sklovinu zafarbujú. Skúste piť cez slamku.

Proces bielenia pásikmi treba samozrejme určitý čas opakovať, závisí tiež od stupňa zafarbenia, ktoré je v mnohých prípadoch dané aj génmi. Vyskúšajte a uvidíte, že je to s pásikmi naozaj veľmi jednoduché.

Zdroj obrázka: puhhha/Shutterstock.com

Komentáre