Nezaradené

Investujte do reklamy, ktorá má najväčší potenciál

Hľadáte spôsob, ako spropagovať vaše podnikanie? Vložte svoje finančné prostriedky do reklamy, ktorá prinesie vašej firme viac zákazníkov. Ako? To vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Zaujmite prvé priečky vo vyhľadávaniach

Prístup na internet má viac ako 60 % slovenských domácností a tento počet neustále rastie. Najmä mladšie ročníky a ľudia v strednom veku denne navštevujú online svet, aby sa zabavili a získali potrebné informácie. Práve preto firmy neustále bojujú o zobrazovanie na prvých priečkach vyhľadávania. Prečo? Návštevnosť odkazov na prvej stránke vo vyhľadávaní je, v porovnaní s nasledujúcimi stránkami, niekoľkonásobne vyššia.

Reklama Google Ads

Reklama Google Ads je textová reklama, ktorá sa zobrazuje na popredných miestach. Práve tieto miesta zaznamenávajú najvyššiu mieru preklikov. Nespornou výhodou je, že za samotné zobrazenie reklamy neplatíte, platíte len vtedy, ak na ňu niekto naozaj klikne.

Cielené oslovenie

Reklama Google sa dá nastaviť tak, aby sa zobrazovala len vybranej skupine ľudí podľa zvolených kľúčových slov. Tie sa vyberú na základe zamerania vášho podnikania. Vo výsledkoch vyhľadávania sa potom vaša reklama zobrazí vtedy, keď ľudia hľadajú podobné produkty, ako ponúkate, prípadne informácie, ktoré s vašimi produktami súvisia. Zacielenie reklamy Google je možné tiež podľa regiónu, veku a iných kritérií.

Poradí vám marketingová agentúra

Neviete, ako dosiahnuť, aby vám reklama vo vyhľadávaní priniesla očakávaný výsledok? Vo všetkom vám poradia profesionáli z marketingovej agentúry. Marketingová agentúra má v tejto oblasti dostatok skúseností. Jej pracovníci vám poradia, ako využiť reklamu na internete vo váš prospech tak, aby sa z návštevníka internetu stal váš zákazník.

Reklamná agentúra iFocus vám pomôže využiť tiež ďalšie nástroje podpory predaja, ako je napríklad správa sociálnych sietí. Odborníci zo sveta reklamy a online priestoru okrem toho radi prispejú k zlepšeniu obsahu vášho webu či s B2B marketingom.

Zdroj obrázka: Jane0606/Shutterstock.com

Komentáre