Nezaradené

Novinárka uskutočnila experiment: zaregistrovala sa na webcam stránke BongaCams a zarobila 800 eur!

Počas pandémie sa na internete začalo objavovať množstvo informácií o alternatívnych spôsoboch zarábania peňazí. Začali sme uvažovať nad tým, čo ponúkajú moderné príležitosti a ktoré možnosti si zaslúžia pozornosť. Priťahovala nás najmä sféra webových kamier a rozhodli sme sa skontrolovať, či tisíce dievčat naozaj zarábajú pekné peniaze na webových stránkach pre dospelých.

Na úvod sme sa rozprávali s niekoľkými webcam modelkami, ktoré majú účty na sociálnych sieťach. Ukázalo sa, že veľa z nich pracuje vo dvojici so svojimi manželmi alebo priateľmi a niektoré z nich vysielajú spolu so svojimi priateľkami.

Rozhodli sme sa bližšie pozrieť na webcam svet a zistiť, ako všetko funguje zvnútra. Z tohto dôvodu sa jedna z novinárok zaregistrovala na BongaCams, webcam stránku umiestnenú na 36. mieste zo všetkých stránok na svete podľa hodnotenia Alexa. Na špeciálnej stránke BongaCams sú informácie o zárobkoch dievčat za posledný mesiac. Tu je napríklad niekoľko snímok obrazovky.

—-

Celkový proces registrácie trval asi 10 minút a o pol hodiny neskôr bola žiadosť schválená. Novinárka sa rozhodla ísť okamžite online. Vysielala výlučne v plavkách, bez vyzliekania sa a s používateľmi komunikovala iba o najbežnejších témach. Pracovala naraz iba pár hodín a za pár dní sa jej podarilo zarobiť 800 eur! Nikto nečakal takýto výsledok, musíme uznať!

—-

Okrem toho sa novinárka rozprávala s niekoľkými webcam modelkami na stránke – s dievčaťom a párom, ktorí už nejaký čas pracovali na BongaCams. Potvrdili, že keď je človek doma a iba komunikuje s používateľmi, môže si zarobiť slušné peniaze. Nie je nevyhnutnosťou vyzerať ako modelka alebo poznať nejaké špeciálne triky.

Hoci novinárka pracovala v BongaCams iba pár dní, podarilo sa jej zistiť, že webcam stránky vytvárajú čo najpriaznivejšie podmienky na zarábanie peňazí. Vzhľadom na možnosť pracovať z domu a byť kedykoľvek online, webcam možno určite označiť za jeden z najdostupnejších zdrojov príjmu.

Komentáre