Nezaradené

Vyberte si správnu sexuálnu hračku!

pár

Erotické pomôcky spríjemnia intímne chvíle vo dvojici aj osamote. Obľúbené vibrátory a nafukovacie panny sú len začiatok. Poradíme vám, ako vybrať perfektný erotický darček, ktorý si užijete s partnerom alebo ako potešíte samy seba.

Lepšia erotická pomôcka ako náhodný sex

Mnohí lekári by nám v tomto zrejme dali za pravdu, pretože náhodná sexuálna známosť so sebou prináša viac rizík než kvalitná sexuálna hračka. Keď sa rozhodnete, že si zaobstaráte erotickú pomôcku je jedno či to bude nafukovací chlap, vibračné vajíčko či dildá. Najdôležitejšia je kvalita a nezávadnosť používaných materiálov a preto sa odporúča nakupovať len v overených sexshopoch.

Na čo sa zamerať?

Okrem spomínanej kvality a nezávadného materiálu je dôležité vedieť, na aký účel novú hračku chcete. Vibrátor je vhodný pre sebauspokojenie ale aj na osvieženie vzťahu s partnerom. V tomto prípade záleží hlavne na potrebách ženy. Existujú totiž klasické vibrátory ale aj také, ktoré stimulujú bod G.

Navyše niektoré len vibrujú, iné aj pulzujú a o množstve rôznych materiálov a veľkostí nehovoriac. Základom je vedieť, čo žena potrebuje a možno sa aj poradiť s predajcom. U začiatočníkov sa neodporúča zachádzať do extrémov a radšej voliť zlatú strednú cestu. Ak už máte s takýmito pomôckami svoje skúsenosti, môžete aj zaexperimentovať.

Užite si spoločne

V prípade, že chcete okoreniť spoločný sexuálny život mali by ste už navzájom poznať svoje potreby, alebo pomôcky vyberať spoločne. Erotická spodná bielizeň, putá, alebo už spomínané vibrátory a vibračné vajíčka dokážu zahnať stereotyp a pomôcť tak vášmu vzťahu.

Chcete vylepšiť váš sexuálny a život a nie ste si istý, čo na to vaša polovička? Niekedy je lepšie sa na kúpe erotickej pomôcky spoločne dohodnúť a to hlavne vtedy, ak je váš vzťah ešte len v začiatkoch.     

Komentáre