Technológie

Aké sú top weby na Slovensku? Odpoveď vás určite prekvapí!

Alexa, webová stránka na analýzu webového prenosu, ktorú vlastní spoločnosť Amazon, zverejnila hodnotenie najnavštevovanejších webových stránok podľa krajín. Zoznam top webov na Slovensku bol trochu prekvapením.

Nie je žiadnou novinkou, že Google sa umiestnil na prvom mieste, za ním nasledovala platforma na zdieľanie videí YouTube, ktorú mnoho ľudí obľubuje. Ďalej sú to Google.sk a Edupage.org. Spravodajský web zoznam.sk je umiestnený na konci prvej päťky. Potom však príde to najlepšie!

Na šiestom mieste sa nenachádza nikto iný ako erotická webcam stránka BongaCams, ktorá predstihla Amazon, Yahoo a Ali-express! Platforma umožňuje dievčatám z rôznych krajín vysielať online a komunikovať s členmi prostredníctvom webovej kamery.

Trúfame si tvrdiť, že komunikácia s krásnymi dievčatami je niečo, čo počas pandémie chýba a mnohé sa chcú iba zabaviť. Pre ostatné je webová kamera príležitosťou zarobiť si pekné peniaze bez toho, aby opustili domov. Vysielať môžete koniec koncov kedykoľvek chcete, iba za pomoci notebooku alebo smartfónu. Vek nad 18 rokov je jedinou požiadavkou a každý môže okamžite začať pracovať bez špeciálnej prípravy.

Mimochodom, BongaCams je jedným z najnavštevovanejších webov nielen na Slovensku, ale aj v iných krajinách a v celkovom svetovom rebríčku zastáva 36. miesto!  Akokoľvek sa tieto údaje na prvý pohľad môžu zdať prekvapivé, je zrejmé, že webcam si v poslednej dobe získava čoraz väčšiu obľubu a pre milióny používateľov sa stala neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života.

Celý zoznam webových stránok je k dispozícii tu https://www.alexa.com/topsites/countries/SK

Komentáre