Technológie

Kúpa klímy na poslednú chvíľu? So spoľahlivou firmou to stíhate

Prvé tohoročné horúčavy už máme za sebou. Teploty na celom Slovensku lámali rekordy ešte pre oficiálnym začiatkom leta. Presvedčilo to aj vás a rozhodli ste sa, že dlho odkladanú kúpu klimatizácie už tento rok musíte uskutočniť? Bez nej sa budete počas leta doma len trápiť. 

Počas hlavnej sezóny však nie je kúpa a inštalácia klimatizácie taká jednoduchá. Firmy majú plné ruky práce, pretože nápad zaobstarať si klimatizáciu na poslednú chvíľu dostalo množstvo domácností. Ako to teda urobiť tak, aby bol vlky sýty a aj ovca ostala celá? Jednoducho. Vyberte si spoľahlivých a overených odborníkov, ktorým môžete dôverovať a obrátiť sa na nich s akoukoľvek otázkou. Nemajú problém s dodržiavaním termínov a pracujú rýchlo a dôkladne. Presne takých nájdete v ZSE. Zavolajte im už dnes a toto leto vám už rozhodne nebude horúco.

 

Začnite s objednávkou

Na začiatok je potrebné vyplniť online objednávku. Vyberte si na stránke ZSE, ktorá klíma do domu alebo bytu je pre vašu domácnosť najvhodnejšia a vyplňte objednávku. Do niekoľkých dní sa vám ozve pracovník ZSE, potvrdí vašu objednávku a dohodne s vami všetky podrobnosti. Ak si nie ste istí, akú klimatizáciu vybrať, kontaktujte poradcov ZSE pre klimatizačné riešenia. Ďalšie dôležité informácie môžete získať aj v článku od odborníka o tom, ako si vybrať správny typ klimatizácie

Nasleduje obhliadka vašej domácnosti, pri ktorej vám poradíme kam je najvhodnejšie nainštalovať vnútornú a vonkajšiu jednotku. Ďalej preveríme vhodnosť vybraného riešenia a vystavíme vám zálohovú faktúru.

Po uhradení zálohy na sleduje samotná montáž klimatizácie. Klimatizáciu vám montážni pracovníci dovezú, nainštalujú a predvedú možnosti jej ovládania. Nakoniec sa môžete rozhodnúť pre doplatok faktúry jednorazovo alebo pomocou splátkového kalendára.

 

Inštalácia klimatizácie nie je hračka

Inštalácia zariadenia trvá 4 – 5 hodín a pri riešení od ZSE je zahrnutá v cene klimatizácie vrátane dopravy a montážneho materiálu. V cene je aj elektrický kábel a medené rúrky, vedené v bielej lište na prepojenie vnútornej a vonkajšej jednotky do určitej vzdialenosti – presná vzdialenosť je uvedená pri každej klimatizácii.

Na inštaláciu klimatizačnej jednotky si vždy zaistite spoľahlivú firmu, ktorá dokáže pokryť všetky technické práce. Odborná firma k vám zároveň vopred príde na obhliadku bytu, poradí vhodné miesto kam klimatizáciu umiestniť, vysvetlí vám celý proces inštalácie a dohodne si s vami presný termín montáže. 

Klimatizáciu sa nikdy nepokúšajte inštalovať sami. Montáž si vyžaduje odborný prístup, pretože sa môžete stretnúť s problémom, ktorý nebudete vedieť vyriešiť. Klíma do bytu  alebo domu môže byť pri neodbornej manipulácii poškodená a vy tak stratíte záruku poskytovanú výrobcom. Vykonať odbornú montáž klimatizácie môže vlastník potrebného osvedčenia a certifikátu o odbornej spôsobilosti nakladať s chladiacimi médiami.

 

S klimatizáciou od ZSE získate samé výhody

Dodanie a montáž klimatizácie od ZSE je rýchla a spoľahlivá, pretože všetky modely sú dostupné skladom. Ak ste teda toto leto váhali s kúpu klimatizácie až doteraz, máte skvelú príležitosť zaobstarať si ju na poslednú chvíľu a prežiť horúce letné dní v príjemne vychladenej domácnosti. S klimatizáciou od ZSE navyše získate hneď niekoľko výhod. 

  • Klimatizácia vás nebude stáť viac ako 1 euro na deň.  V ponuke ZSE Klima Bezstarosti si môžete vybrať klimatizáciu na splátky už od 31 EUR/ mesiac. 
  • ZSE vám garantuje špičkovú kvalitu klimatizácií Daikin a Samsung s vysokou energetickou efektivitou a inteligentnými funkciami.
  • Klimatizácie majú výnimočne nízku hlučnosť na úrovni 20 – 30 dB (rovnaká hlučnosť ako šum padajúceho lístia) a tichý režim počas nočnej prevádzky, takže vás nebudú rušiť počas dňa pri bežných činnostiach či práci a navyše sa pri nich aj kvalitne vyspíte.
  • Väčšina modelov Samsung i Daikin sa dá ovládať aj na diaľku cez aplikáciu v smartfóne, takže si viete vopred nastaviť požadovanú príjemnú teplotu, kým prídete domov.
  • Ku všetkým klimatizáciám od ZSE získate elektrinu pre klimatizáciu so zľavou alebo úplne zadarmo, podľa zvoleného riešenia. 
  • Nemusíte zaplatiť celú cenu riešenia ihneď po jeho montáži. Po zaplatení prvej časti platby po obhliadke vo výške 200 €, si môžete zvyšok sumy rozdeliť na pravidelné mesačné splátky po dobu 4 alebo 6 rokov. 
  • V rámci služby Bezstarosti získate predĺženú záruku počas celej doby platnosti tejto služby. Ak klimatizácia prestane fungovať, ZSE ju opraví alebo vymení za novú. Zároveň získate každoročnú servisnú prehliadku spojenú s čistením klimatizácie.

Komentáre