Nezaradené

Nehanbite sa za problémy s erekciou

Problémy s erekciou sú trápením miliónov mužov po celom svete. Ak sa to týka aj vás, nemusíte sa obávať ani hanbiť vyhľadať pomoc. Zlepšenie erekcie často začína v hlave, pretože tieto nepríjemnosti veľmi často zapríčiňujú psychické problémy.  

 

Problémy riešte skôr, než vám prerastie cez hlavu

Povedzme si pravdu, občasné zlyhanie sa pritrafiť môže a mnohým sa to už iste stalo. Môže za tým byť vysoké pracovné nasadenie a s tým súvisiaci stres, únava, obavy zo zlyhania či nervozita. Skutočné problémy s erekciou nastávajú, keď  nedokážete dosiahnuť a udržať erekciu pravidelne. To takmer vždy vedie k pocitom frustrácie a prehlbovaniu nepríjemných pocitov.

Základom je uvedomiť si a pomenovať príčinu. Ak poznáte nepriateľa, dokáže s ním bojovať. Napriek tomu, že ide o intímne záležitosti je potrebné o nich hovoriť, a najmä ich riešiť. V opačnom prípade vám prerastú cez hlavu a zbaviť sa ich bude o to náročnejšie.

 

Ako zlepšiť erekciu

Zlepšenie erekcie je možné a dá sa zvládnuť aj bez lekárskej asistencie. Základom by ale mala byť komunikácia s partnerkou. Obava z neuspokojenia často skutočne spôsobí neuspokojenie na oboch stranách. Problém teda môže byť len v hlave a dá sa vyriešiť vo dvojici.

Ďalším spôsobom, ako zlepšiť erekciu je zlepšiť aj svoj životný štýl. Na erekciu totiž negatívne vplýva aj zlá životospráva. Pomôcť môže pravidelné športovanie alebo prechádzky, dodržiavanie pitného režimu, zdravá strava, dostatok spánku aj relax.

Ak sa vás tieto dôvody netýkajú, alebo vám tieto riešenia nepomohli vyskúšať môžete aj výživové doplnky na podporu erekcie. Vyberajte si ale registrované produkty, ktoré sú schválené Úradom verejného zdravotníctva SR.  Tabletky ale nie sú zázračným riešením vášho trápenia. Ako bolo spomínané, najdôležitejšie je odhaliť príčinu a začať ju riešiť.

Komentáre