LifestyleTrendy a nákupy

Chcete byť na rande za najväčšie krásavice? Vyberte si krásne náušnice

Ženy sú so svojím vzhľadom často nespokojné. Preto zvyčajne vedia, ako svoje silné stránky zdôrazniť a tie slabšie zatajiť. Okrem odevu, účesu a malých doplnkov je to možné docieliť aj výberom správnych šperkov. A aj moderné náušnice sa veľmi rýchlo postarajú o to, aby boli z vás krásavice.

Skúste si ich ale vybrať podľa typu vašej tváre.

Ktorý typ náušníc si zvoliť?

Ovál je perfektný typ tváre. Ženy s touto formou môžu nosiť takmer všetky šperky. Okrúhle náušnice vizuálne rozšíria lícne kosti. Vhodné sú aj náušnice, prstene a šperky geometrických tvarov. Aby sa ale tvár zbytočne „nepredlžovala“, oplatí sa vybrať jemné a úzke modely.

Vďaka tvaru štvorcovej tváre sa môžete pokúsiť vizuálne zjemniť výrazné obrysy spodnej čeľuste a čela. Ideálnou voľbou pre náušnice sú oválne pretiahnuté výrobky s jednoduchým dizajnom.

Pri okrúhlej tvári sa môže pokúsiť vizuálne znížiť objem líc. Napríklad pomocou jednoduchých visiacich náušníc s príveskami alebo drobnými ozdobami. Tiež si v tomto prípade môžete bezpečne vybrať náušnice v tvare obráteného trojuholníka.

Ženám s trojuholníkovým tvarom tváre sa odporúča vyvarovať výberu šperkov ktoré sa postupne zužujú. Je lepšie venovať pozornosť oválnym šperkom a kruhovým náušniciam.

Obdĺžnikový typ tváre je blízko oválneho. V tomto prípade je preto najlepšie sa vyhnúť zaobleným náušniciam, aby nedošlo k vizuálnemu roztiahnutiu tváre. Môžete si vybrať náušnice a ďalšie predĺžené možnosti produktu, ako sú retiazkové šperky značky Sagapo.

Dôležité rady na záver

Typ tváre nie je ale jediným faktorom, ktorý by mohol pri výbere náušníc a iných šperkov rozhodovať. Niekto kladie dôraz aj na farbu očí a vlasov, prípadne na dĺžku krku a vlasov. Najdôležitejšie je ale vždy pohodlie, preto si vyberajte šperky, ktoré vám ho prinesú na počkanie.

Komentáre