Nezaradené

Kvety, s ktorými na prvej schôdzke určite zabodujete

Už o pár dní tú máme máj lásky čas. A práve v tomto romantickom období i vplyvom príjemných teplôt rozkvitajú nielen nádherné kvety, ale aj nové vzťahy. Začiatok každého vzťahu je však náročnejší, pretože sa navzájom ešte moc dobre nepoznáme. Aj tradičný výber kvetov na prvé stretnutie je preto pre mnohých problémom.

Aby ste sa tomu vyhli a nielen správnymi kvetmi svoju polovičku zaujali, máme pre vás niekoľko zaujímavých a dôležitých informácií.

Sú kvety na prvom rande dobrý nápad?

Vždy závisí od situácie. Rozhodujúcim kritériom je samozrejme aj váš vek. Napriek výnimkám, mladí ľudia asi kvety za dôležitý doplnok na prvom rande moc nepovažujú. Na druhú stranu, je dobré možno tento priamy prejav náklonnosti odložiť, kým sa nespoznáte trochu viac a lepšie.

To však neznamená, že kvety na prvom rande sú nevhodné. Stále to môže byť sladké gesto, ak sa urobí správne. Čerstvé kvety môžu hrať v raných fázach zoznamovania (nielen v období Valentína) dôležitú úlohu. Predtým, ako to urobíte, je však potrebné zvážiť niekoľko vecí:

  • Nenoste obrovskú kyticu napr. 50 červených ruží na prvé rande.
  • Ak chcete na prvom rande darovať kvety, skúste niečo jednoduché, napríklad jednu ružu (ideálne nie červenú). Prípadne možno niečo živé ako nejaké farebné gerbery. Menej je často viac, pokiaľ ide o kvety na prvé rande.
  • To, ako darujete kvety, je rovnako dôležité, aké kvety darujete. Ak je vzťah nový, skúste si so sebou priniesť trochu humoru alebo irónie.
  • Uistite sa, že váš výnimočný/á je niekto, kto má rád kvety!
  • Pre istotu počkajte, kým sa párkrát stretnete, kým prinesiete kvety. Zapôsobiť na milovanú ženu predsa môžete krásnou kyticou ruží aj neskôr!

Aké sú najlepšie kvety na rande?

Klasická voľba pre mnohých je, keď chcete dať najavo svoje romantické úmysly kyticou kvetov. Aj jedna ruža je však považovaná za synonymum vyznania lásky. Aby bol váš odkaz správny, dobre si vyberte počet kvetov.

Ruža je najuniverzálnejší druh kvetu aj na prvú schôdzku, ak ale nemáte istotu v opätovaní citov, dajte si pozor na jej farbu. Niekedy môžete príjemne prekvapiť aj nádherným kvetinovým boxom.

Kvety, ktoré sú krásne a vydržia

Gerbery prinášajú šťastný a farebný pozdrav vašej milovanej tiež. Tieto pozitívne kvety sú skvelým darčekom aj preto, že sú nielen svetlé a krásne, ale aj jedným z najdlhšie trvajúcich rezaných kvetov. Takže, ak chcete, aby bola spomienka na príjemný a dôležitý deň čo najdlhšia, skúste si vybrať správne a budete obaja spokojní.

Zdroj obrázka: SmLyubov/Shutterstock.com

Komentáre