Technológie

Načo kupovať prídavné zariadenia, keď si ich môžete požičať?

Vlastníte zdvíhaciu a manipulačnú techniku, no nechcete investovať do prídavných zariadení? Ani nemusíte. Prídavné zariadenia si môžete tiež požičať.

 Požičovňa prídavných zariadení

Požičovňa prídavných zariadení ušetrí vo vašom rozpočte nemalú sumu. Zvlášť vtedy, ak potrebujete prídavné zariadenie len na istú dobu a po zbytok času by stálo nepoužívané vo vašom sklade. Požičať si môžete bočné posuvy, otočné nosiče, staviteľné nosiče, zvierajúce vidlice aj čeľuste na bielu techniku.

Ponuka v požičovni zahŕňa tiež čeľuste na role, viac paletové manipulátory, teleskopické vidlice a čeľuste na balíky a mnohé iné. Potrebujete prídavné zariadenia na odhŕňanie snehu? Potom sú tu pre vás špeciálne snehové radlice. Snehové radlice tak, ako aj ostatné zariadenia, si vyberte podľa požadovaného typu, prípadne šírky radlice a jej záberu.

Bezpečná jazda aj na snehu

Potrebujete používať vysokozdvižný vozík, malý traktor, štvorkolku alebo nákladné a úžitkové vozidlo aj počas zimy? Požičať si môžete tiež snehové reťaze alebo náhradné diely na snehové reťaze. Reťaze na pneumatiky si vyberajte pre požadovanú značku pneumatiky a správny rozmer. Budete tak mať záruku, že vám bude dodaný správny model.

Spoľahlivé služby, ktoré šetria peniaze

Požičaním prídavných zariadení môžete v rozpočte vašej firmy ušetriť nemalú čiastku. Ušetríte tiež na ich servise a nákupe náhradných dielov. O všetko toto sa postará požičovňa. Všetky zariadenia, ktoré si zapožičiate, prechádzajú pravidelným servisom a kontrolou.

Budete sa tak môcť vždy plne spoľahnúť na ich bezproblémové fungovanie presne vtedy, kedy ich budete potrebovať. Vy si len vyberiete a objednáte. Nemusíte sa starať ani o ich dovoz — požičovňa ich privezie až k vám. Na vás bude len využívať zapožičané zariadenia.

Komentáre