Uncategorized

Dokonalé hračky: Bábiky Barbie pre dievčatá

deti

Značku Barbie poznáme všetci. Za detských čias sme po týchto dokonalých bábikách túžili, dnes ich kupujeme svojim ratolestiam. Hračka, ktorá pomáha dievčatám rozvíjať fantáziu a umožňuje im hrať sa v úplne novom rozmere.

Barbie: Akú má myšlienku?

Barbie je medzi nami už 60 rokov. Za ten čas do sveta vyslala mnohé myšlienky. Jednou z nich je posolstvo, ktoré predáva mladým dievčatám. Sila predstavivosti je nadrozmerná a každé dievča môže v dospelosti dosiahnuť všetko, do čoho sa pustí. Aj preto sú barbie bábiky dostupné v mnohých rolách a podobách. Ide o symboliku. Ak sa teda rozhodnete kúpiť svojej malej princeznej bábiku, posolstvo jej v podstate sami predáte.

Barbie v rozličných podobách

Vďaka Barbie bábikám vaše dieťa môže byť, kýmkoľvek len chce. Vyberte pre vašu ratolesť tú pravú bábiku. Aké roly barbie bábiky zastávajú?

Barbie gymnastka

Je vaše dieťa aktívne a fascinuje ho gymnastika? Prečo sa teda na malú chvíľku nestať trenérkou a neučiť žiakov gymnastike? V sete nájdete nielen Barbie v športovom oblečení, ale tiež jej žiačku a rôzne tematické doplnky, ktoré vylepšia zážitok z hry.

Barbie morská víla

Detskej fantázii sa medze nekladú. O tom presviedča aj Barbie v podobe morskej víly. Vaša ratolesť sa môže tešiť z krásneho ružového topu a plutvy. To ale nie je všetko. Set obsahuje aj dve deti – malé dievčatko a bábätko, o ktoré sa morská víla stará. Obe deti sa môžu hrať na šmýkalke a neskôr odpočívať v postieľke a kolíske.

Barbie kuchárka

Máte doma budúcu kuchárku? Zaobstarajte jej set varenia a pečenia s Barbie bábikou. Rúra na pečenie a ďalšie pomôcky, medzi ktorými nájdete misku, varešky či formu na pečenie zaručene potešia každú škôlkarku aj novopečenú školáčku.

Barbie pre kaderníčky

Dlhé zlatisté kadere, kefa na vlasy, miniaturná kulma, natáčky či čelenka – aj to všetko vám Barbie ponúka. Bábiku si užijú dievčatá, ktoré majú záľubu v česaní a účesoch.

Barbie včelárka

Včely majú na našej plánete veľmi dôležité postavenie. Až 80 % rastlín, ktoré sa rozmnožujú opeľovaním, môže opeliť iba včela. Dovoľte svojmu dcére, aby objavila kráľovstvo včiel a zistila, aké sú pre prírodu a koniec koncov aj náš život včely významné. Set obsahuje Barbie s ochranným sieťovým klobúkom, úľ, kvetiny aj včely – jednoducho všetko, čo je potrebné pre plnohodnotnú hru.

Barbie entomologička

Každé dieťa má hlavu plnú snov, ktoré sa týkajú budúceho povolania. A teraz si vaša ratolesť môže vyskúšať, aké to je byť entomologičkou. Okrem Barbie v sete nájdete rôzne príslušenstvo ako ďalekohľad či mikroskop a tiež rozličný hmyz od motýľov až po včely.

Barbie pilotka

Vraj sú pilotmi len muži? Už dávno to tak byť nemusí, veď dnešný svet predsa patrí všetkým. O tom vaše dieťa presvedčí aj odvážna Barbie v kostýme pilotky, ktorá sa nezľakne ani riadenia lietadla.

Barbie futbalistka

Je vaša dcéra fanúšičkou futbalu? Možno ho dokonca natoľko zbožňuje, že ho sama hráva. V tom prípade je pre ňu Barbie so športovým duchom a futbalovou loptou ako stvorená.

Nespočetné množstvo rolí – dôležitých, kreatívnych aj zodpovedných a všetky zastávajú bábiky v ženskej podobe. Barbie vašim ratolestiam skutočne nekladie žiadne hranice. Prestanete ich klásť aj vy?

Komentáre