Nezaradené

Nájdite lásku cez internet

Zoznámenie cez internet nie je dnes už nič výnimočné. Dôvodom, prečo si takto skúšame nájsť svoju osudovú lásku, je obvykle nedostatok času alebo málo možností na zoznámenie. Flirt zoznamka je mnohokrát lákavejšia ako realita už len množstvom ľudí, ktorých tu môžeme spoznať.

Výber správnej zoznamky

Zoznámenie s novými ľuďmi prostredníctvom zoznamky nie je problém. Veľmi ale záleží na tom, čo od toho očakávate a akú zoznamku si vyberiete. Ujasnite ti, či hľadáte životnú lásku, známosť alebo iba rozptýlenie a hľadajte človeka s rovnakými očakávaniami.

Bezplatné stránky bývajú plné fejkových profilov a tak je na mieste obozretnosť. Pri platených zoznamovacích portáloch sa informácie obvykle overujú a pochybné profily mažú.

Vytvorte si ten správny profil

Základom každého profilu je kvalitná a najmä aktuálna fotka. Aj vy predsa chcete vedieť, ako reálne vyzerá človek, s ktorým komunikujete. Pokiaľ nejde o erotickú zoznamku vyhnite sa prehnane vyzývavým fotkám. Na fotke by mala byť zachytená predovšetkým vaša tvár, vhodné nie sú skupinové fotky alebo afektované selfie.

Pohodlná flirt zoznamka je príležitosť ako si nájsť partnera alebo známosť či kamaráta. Nikdy neviete, ako sa to celé vyvinie. Jedno je ale isté, ak chcete nájsť človeka, s ktorým si budete rozumieť je potrebné pravdivo vyplniť profil.

Sústrediť by ste sa mali hlavne na to, čo vás baví, čo máte radi a čo hľadáte. Jednoducho by ste to mali poňať pozitívne a nie zaplniť profil všetkým, čo vám prekáža a čo neznášate.

Choďte na rande

Písať s si niekým je fajn a patrí to k „oťukávaniu“. Či ale nájdete porozumenie, kamarátstvo alebo lásku  zistíte až pri osobnom stretnutí. Ak to nebude to pravé aspoň nebudete zbytočne strácať čas.

Stretnúť sa s človekom, ktorého zatiaľ poznáte len virtuálne chce určitú dávku odvahy. Na prvé stretnutia si zvoľte verejné miesta ako reštauráciu, park či kaviareň. Do svojho súkromia by ste si mali človeka pustiť až vtedy, keď  to tak budete cítiť.

Komentáre