Nezaradené

Kedy je najlepší čas dať si vyrobiť reklamné kalendáre?

Používame ich denne, či už v domácnosti, alebo v práci. Zapisujeme si do nich všetky dôležité stretnutia a udalosti, na ktoré nechceme zabudnúť. Ak uvažujete o tom zaobstarať si vlastné reklamné kalendáre, mali by ste vedieť, že nie je dobré nechávať si ich výrobu na poslednú chvíľu.

Nechajte si dostatočnú časovú rezervu na prípravu a tlač kalendárov

Kalendáre na budúci rok nám síce stačí mať k dispozícii koncom roka, keď nimi zvykneme obdarúvať obchodných partnerov, zamestnancov a verných zákazníkov, no mať ich pripravené v predstihu vôbec nie je na škodu. Na konci roka totiž bývajú tlačiarne často veľmi vyťažené, ich kapacity môžu byť už naplnené a takisto už nemusia mať k dispozícii všetky druhy papiera a možnosti, ktoré by sa vám pozdávali.

Je preto rozumné zadať výrobu vašich reklamných kalendárov, či už sú to stolové, nástenné alebo iné verzie, pokojne oveľa skôr, napríklad už koncom leta alebo na začiatku jesene, aby ste neboli nútení robiť kompromisy tam, kde nechcete. Nebudete sa ani musieť na poslednú chvíľu naháňať s prípravou grafických podkladov na tlač. Budete mať dostatok času v pokoji si ich pripravíť, premyslíte si motívy a všetky detaily, ktoré chcete do kalendára zakomponovať.

Premyslite si dizajn vášho kalendára

Kalendár je v podstate celoročná reklama na vaše produkty a služby, ktorú majú ľudia neustále na očiach a dennodenne s ňou pracujú. Využite tento fakt vo svoj prospech a pripravte praktický a štýlovo vyzerajúci kalendár, aký sa zaryje do pamäti ľudí a podvedome bude budovať povedomie o vašej značke.

Zaujímavý kalendár na seba strhne pozornosť, preto môže byť nástrojom, akým o sebe dáte vedieť aj ľuďom, ktorí doteraz vašu značku nepoznali. Kalendáre sú na očiach nie len tým, ktorí ich používajú, ale aj ostatným, ktorí prídu do kancelárie, čakárne alebo ďalších miest, kam sa vaše kalendáre dostanú. Nikdy teda neviete, koho môže váš dizajn osloviť. Vyberte do neho preto naozaj pútavé a profesionálne fotografie, aby ste sa prezentovali v tom najlepšom svetle.

Pokojne popustite uzdu aj svojej kreativite a vyznačte do kalendára napríklad pripravované zľavy a akcie, termíny nových kolekcií či ďalšie dôležité dátumy, alebo dokonca QR kódy, ktoré môžu slúžiť ako vaša propagácia. Nenásilne a nanápadne tak aj takouto formou pripomeniete svojim zákazníkom všetko dôležité, čo chystáte.

Kvalita tlače je veľmi dôležitá

Či už sa rozhodnete pre rokmi overenú klasiku, alebo sa pohráte s dizajnom a vytvoríte naozaj originálny a nápaditý kalendár, nemali by ste zabúdať ani na kvalitu tlače. Nechcete predsa svoje úsilie pochovať nereprezentatívnym prevedením. Svoje reklamné kalendáre si môžete dať vytlačiť online tu: https://justprint.sk/produkty/kalendare

Spoľahnúť sa môžete na moderné technológie, pestrý výber formátov, rôzne druhy povrchového zušľachtenia, papierov a ďalších detailov, ktoré z vašich reklamných kalendárov urobia profesionálne propagačné materiály na mieru presne podľa vašich požiadaviek.

Komentáre