Lifestyle

Sú muži pripravení na skutočný vzťah s dievčaťom pracujúcim v priemysle pre dospelých?

Rôzne erotické služby sa tešia popularite po celom svete: striptíz, predaj intímnych fotografií, virtuálna komunikácia v online rozhovoroch, vysielanie z webových kamier a oveľa viac.

Začali sme zisťovať, čo si moderní muži myslia o práci dievčat v priemysle pre dospelých. Pokračovali by v komunikácii s dievčaťom v reálnom živote, keby sa dozvedeli, že má skúsenosti v priemysle pre dospelých?

Keď už bola otázka položená, rozhodli sme sa uskutočniť prieskum medzi mužmi a dozvedeli sme sa kuriózne príbehy o reakcii chlapcov na podobné situácie a o tom, ako sa ďalej vyvíjali ich vzťahy s dievčaťom. Zverejňujeme tu najzaujímavejšie odpovede, pričom zachovávame anonymitu účastníkov.

 

Zlatan, 34 rokov: ženatý s bývalou modelkou z webovej kamery

Pre tých, ktorí to nevedia, objasníme, že modelkami z webových kamier sú dievčatá, ktoré vysielajú prostredníctvom webovej kamery a komunikujú s používateľmi z rôznych krajín v online chatovacej miestnosti, pričom za to slušne zarábajú. Existujú špeciálne webové stránky na vysielanie a pre jednu z nich pracovala manželka mladého muža. Hovorí o tom toto:

„V tom čase sme už nejaký čas spolu chodili a plánovali sme spoločné bývanie. Všetko začalo byť vážne, diskutovali sme o rôznych možnostiach. A jedného dňa spomenula, že kedysi pracovala ako modelka na BongaCams. No… samozrejme, nemôžem povedať, že som bol nadšený. Trochu som z toho šalel, ale vo všeobecnosti to nijako neovplyvnilo môj postoj. Vtedy prežívala ťažké obdobie, potrebovala peniaze a naskytla sa príležitosť. Začala dobre zarábať, stihla zaplatiť za svoj druhý vysokoškolský titul, kúpila si auto… Ani som netušil, že dievčatá môžu zarobiť toľko peňazí online! Teraz sa nám darí skvele a som rád, že sme spolu. “

 

Vratislav, 28 rokov: vo vzťahu s dievčaťom, ktoré si zarába peniaze predajom svojich intímnych fotografií

Ďalší zaujímavý príbeh bol od chlapíka vo veku 28 rokov. Povedal, že začal randiť s dievčaťom a až potom zistil, že predáva svoje erotické fotky na internete.

„Vedel som, že rada robila akty … To bolo isté. Netušil som však, že tieto obrázky predáva komukoľvek. Spočiatku ma to stresovalo, že som si toho vôbec nebol vedomý, ale potom som si postupne uvedomil, že ju bavilo cítiť sa sexi a zarábať na tom peniaze, čo jej zdvíhalo sebavedomie. Keď sme všetko prediskutovali, neskôr sme spolu vybrali dobrý fotoaparát, aby mohla robiť super fotky. Je možné povedať, že teraz sme sa dostali do novej fázy nášho vzťahu: viac intimity a vzájomného porozumenia.“

 

Lojzo, 29 rokov: neprekáža mu randiť s dievčaťom, ktoré pracuje v priemysle pre dospelých

Začali sme sa čudovať, čo si myslia chlapci, ktorí sa nikdy nestretli s takouto situáciou. Ako by zareagovali, keby zistili, že dievča, ktoré sa im páčilo, pracovalo alebo pracuje v priemysle pre dospelých? Väčšina mladých mužov uviedla, že na tom nevidia nič zlé. Napríklad Ivan naznačil, že by mu to asi neprekážalo:

„Myslím si, že ak sa ti dievča skutočne páči, v takmer každej situácii môžeš prísť s kompromisom – len musíš chcieť! Probably, to begin with I’d find out what the job was and why the girl chose it. Napríklad, ak má chuť na pozornosť, ktorej sa jej dostane, je to pochopiteľné. Mnohé dievčatá sa rady cítia atraktívne – z rovnakého dôvodu si robia veľa selfie a neustále uverejňujú príbehy, ktoré sa ľuďom páčia. Prečo na tom tiež nezarobiť? 🙂 Pamätám si, ako som sa raz rozprával s modelkou na BongaCams. Povedala mi, že jej priateľ vedel o jej práci cez webovú kameru a chodili spolu už dlho. Myslím si, že ak to vzťah nijako nehrozí a ak je v páre úplná dôvera, je možné nájsť riešenie, ktoré oboch poteší. Hlavnou vecou je, že by nemalo dôjsť k nedorozumeniam alebo pochybnostiam. Skrátka, asi by mi to nevadilo.

Súdiac podľa týchto a mnohých ďalších príbehov, môžeme povedať, že moderní muži nevylučujú možnosť randenia s dievčaťom, ktoré pracuje alebo má skúsenosti v sfére pre dospelých. Mnohí navyše vidia tie pozitívne stránky a otvorene hovoria o svojich názoroch. Väčšina chlapov má rada skutočnosť, že ich dievča je dostatočne pekné a zvodné, aby pôsobili živým dojmom a upútali pozornosť mnohých mužov. Okrem toho si medzi výhodami mnohí všimnú dobré peniaze, ktoré dievčatá zarábajú v priemysle pre dospelých, čo im pomáha byť finančne nezávislými od mužov. Je zrejmé, že v spoločnosti existuje čoraz menej predsudkov a spolu s rýchlo rastúcim dopytom po zábave pre dospelých sa rozširuje aj rozsah erotických služieb.

Komentáre